Starty zawodników (2014-08-04, 15:24:17)
2 zwycięstwa Zuzi w turnieju w Zielonej Górze
Dobre występy Laury, Oli i Wiktorii.

DWA WYGRANE FINAŁY ZUZANNY W TURNIEJU OTK

W rozegranym  w dniach 28 - 30 sierpnia 2014 r. Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym [OTK] o Puchar Dyrektora PGNiG S.A. Oddzial w Zielonej Górze nasza zawodniczka Zuzanna Szczepańska dotarła do finału singla i debla.

W turnieju rywalizowała 19 dziewcząt z całej Polski. Zuzia, która była rozstawiona z nr 2,
w drodze do finału singla mierzyła sie głównie z przedstawicielkami  Szczecińskiego klubu AT Promasters Szczecin, który wystawił silny i wyrównany skład. W samym finale wygrała z Julią Czarnecką 6/4, 2/6, 10/4.

Do finału turnieju deblowego Zuzia doszła wraz z koleżanką z Warszawy Anną Lizą Kus
[KT Legia Warszawa], gdzie pokonały parę Julia Czarnecka, Klaudia Adamczuk [obie z AT Promasters Szczecin] 6/2, 7/5.

Mniej szczęścia miały zawodniczki Laura Tyszkiewicz i Aleksandra Wnuczek. Laura
w pierwszej rundzie wpadła na turniejowa „jedynkę” Julię Czarnecką i przegrała 6/1, 6/3, natomiast Ola uległa w ćwierćfinale Annie Lizie Kus wynikiem 6/3, 6/2.

Należy nadmienić, że bardzo dobry start zaliczyła też nasza 10 letnia reprezentantka Wiktoria Paul, która doszła do ćwierćfinału, w którym przegrała po bardzo dobrym i zaciętym meczu z Natalią Perugą [AT Promasters Szczecin] 7/5, 6/4.

Bardzo dziękujemy za świetne przygotowanie techniczne i kondycyjne trenerce naszych zawodniczek Sylwii Rynarzewskiej.

Gratulujemy wszystkim zawodniczkom i czekamy na kolejne sukcesy.

2.08.2014:

Na odbywającym się w dniach od 30 lipca do 02 sierpnia 2014 r. turnieju  O PUCHAR WCT SPARTAN we Wrocławiu [turniej OTK] zawodniczka KCT Masters Inowrocław Zuzanna Szczepańska doszła do półfinału w grze singlowej i do finału gry podwójnej.

Nasza zawodniczka startowała w turnieju z rozstawieniem na pozycji nr 4. W półfinale, po bardzo dobrej grze, uległa rozstawionej z nr 2 Weronice Ejsmont [ST RP SPORT Olsztyn] wynikiem 6/3, 2/6, 10/0, ostatecznie zajmując 3 miejsce w turnieju.

W grze podwójnej Zuzia w parze z Alicją Niedźwieńską [KKKS Kraków] wygrały finał, w którym pokonały parę Weronika Ejsmont, Urszula Nebelska [ST RP SPORT Olsztyn, MKT Łódź] wynikiem 2/6, 7/6(5), 10/8.

Gratulujemy wyników i życzymy kolejnych sukcesów.