Starty zawodników (2015-12-14, 16:02:05)
Piąte miejsca w HDMP.
Nasze drużyny skrzatek i młodziczek wywalczyły piąte miejsca na Halowych Drużynowych Mistrzostwach Polski.

Skrzatki w składzie: Ola Wnuczek i Wiktoria Paul grały w Zabrzu. W ćwierćfinale przegrały z faworytkami KT Legią Warszawa. Później w walce o miejsca 5-8 pokonały najpierw KS Tennis Life Brwinów 3-0, a w meczu o 5 miejsce UKT Winner Kraków 2-1. Tytuł zdobyły zawodniczki AT Promasters Szczecin pokonując w finale KT Legia Warszawa 2-1. Trzecie miejsce dla UKS RT Sport Olsztyn.

Młodziczki w składzie Zuzia Szczepańska i Laura Tyszkiewicz walczyły w Bielsku-Białej. Również one w ćwierćfinałach zmierzyły się z faworytkami z GKT Nafta Zielona Góra i przegrały 0-3. Potem o miejsca 5-8 pokonały najpierw AZS Poznań 2-1, a następnie KKKS Kraków również 2-1. Tytuł zdobyły gospodynie - zawodniczki BKT Advantage Bielsko-Biała wygrywając z GKT Nafta Zielona Góra. Trzecie miejsce dla ChTT Chorzów.

Gratulacje dla naszych zawodniczek za dzielną postawę i świetne wyniki. Może gdyby losowanie ułożyło się lepiej byłyby medale?