Starty zawodników (2016-01-15, 15:20:37)
Halowe Mistrzostwa Polski 2016: Mateusz z brązem, a Zuzia ?
Nasi zawodnicy startowali/startują w Indywidualnych Halowych Mistrzostwach Polski. Z sukcesami.

W kategorii kadetów Mateusz Skutella w ćweirćfinale przegrał z Adamem Kwiatkowskim 4/6,4/6 (późniejszym Mistrzem Polski). Natomiast w deblu wspólnie z Aronem Stajszczakiem SKT Centrum Bydgoszcz zdobył brązowy medal !

W kategorii kadetek wystartowały również nasza młodziczka(2 lata młodszaod rywalek): Zuzia Szczepańska doszła do 2 rundy,

W kategorii skrzatek Wiktoria Paul po bardzo zaciętym pojedynku przegrała w 1 rundzie 7/6,6/7,9/11 z Justyną Węgrzyn (UKS RP Sport Olsztyn).

Obecnie odbywają się MP w kategorii młodzików. Zuzia Szczepańska (rozstawiona z nr 4) doszła do półfinału singla w którym zagra z Weroniką Baszak (2) z Redeco SIR Wrocław). Zuzia w 2 rundzie wyeliminowała rok młodszą inną naszą zawodniczkę: Olę Wnuczek. W turnieju brała też udział Laura Tyszkiewicz, która przegrała w 1 rundzie.