Rozgrywki singlowe MASTERS CUP (2018-04-30, 17:42:39)
Masters Cup LATO 2018: Ligi: Super, 1,2,3

 SuperLiga : 

  UWAGA :

1. Mecz MUSI być rozegrany bądź co namniej zorganizowany w Planowanym Terminie Meczu.

2. Nie ma możliwości aby mecz był rozegrany później niż 9 dni po planowanym terminie !

3. Mecz nieskończony (z powodu braku czasu) MUSI być dograny do niedzieli (2 tygodnie od planowanego terminu kolejki).

4. W wypadku odniesienia kontuzji nalezy to zgłosić rywalowi i Oganizatorowi. W takiej sytuacji zawodnik odnosi porażkę za 1 pkt bez gry. 

 *Zenek Drygalski z powodu kontuzji zrezygnował z gry w lidze w obecnym sezonie

Gospodarz: Bogusz Buzalski Chmielewski Chojnacki Drygalski Kamionka Mierzwicki Rajs Reich Sobolewski

Bogusz

Michał

X

27.5

0/6,0/6wo

 

0/6,0/6wo

24.6

0/6,0/6wo

 

kr D

29.7

 0/6,0/6wo

 

0/6,0/6 v/o

9.9            0/6,0/6 v/o 

             

13.5

 0/6,0/6 v/o

Buzalski

Tomek

 

6/0,6/0wo

X

24.6

 7/5,6/4

 

 3/6,6/3,6/1

29.7

 kr D

 

6/3,3/6,6/2

9.9

 6/4,6/2

 

6/3,6/3

13.5

 6/2,6/0

10.6 (19)

 3/6,6/3,6/4

Chmielewski

Marcin

10.6

 6/0,6/0wo

 

5/7,4/6

X

29.7

 6/3,1/6,6/3

 

kr D

9.9

 6/2,5/7,2/6

 

13.5

 7/5,6/4

 

7/6,6/1

8.7

 3/6,3/6

Chojnacki

Piotr

 

6/0,6/0wo

8.7

 6/3,3/6.1/6

 

3/6,6/1,3/6

X

9.9

 kr D

 

13.5

 7/6,6/3

 

6/1,6/3

10.6(15)

 6/4,6/4

19.8 (23)

 6/4,6/4

Drygalski

Zenek 

8.7

 kr D

 

kr D

19.8

 kr D

 

kr D

X

13.5*

 kr D

 

kr D

10.6

 kr D

 

kr D

23.9

 kr D

Kamionka

Tomek

 

6/0,6/0wo

19.8

 3/6,6/3,2/6

 

2/6,7/5,6/2

23.9

 

 

kr D

X

10.6

 6/4,3/6,6/2

 

6/1,6/3

8.7

 4/6,1/6

 

3/6,6/7

Mierzwicki

Michał

19.8

 6/0,6/0,v/o

 4/6,2/6

23.9

 

 

 6/7,3/6

27.5

 kr D

 

4/6,6/3,2/6

X

8.7

 6/4,6/2

 

5/7,6/3,2/6

 

4/6,4/6

Rajs

Dawid

 6/0,6/0 v/o

23.9

 3/6,3/6

 

5/7,4/6

27.5 (31)

 1/6,3/6

 

kr D

24.6

 1/6,3/6

 

4/6,2/6

X

19.8(21)

 4/6,2/6

 7/6,6/0

Reich

Jacek

23.9

 

 

2/6,0/6

27.5 30

 6/7,1/6

 

4/6,4/6

24.6

 kr D

 

 6/4,6/1

29.7

 7/5,3/6,6/2

 

6/4,6/2

X

 

6/7,0/6

Sobolewski

Bartek

 

6/0,6/0v/o

 

6/3,3/6,4/6

 

6/3,6/3

 

4/6,4/6

 

kr D

27.5 (5)

 6/3,7/6

24.6

 6/4,6/4

29.7

 6/7,0/6

9.9

 7/6,6/0

X

 Zawodnicy z miejsc 9 i 10 spadają do nizszej ligi a z 7 8 grają baraże o utrzymanie.

 

 

Liga 1: 

  UWAGA :

1. Mecz MUSI być rozegrany bądź co namniej zorganizowany w Planowanym Terminie Meczu.

2. Nie ma możliwości aby mecz był rozegrany później niż 9 dni po planowanym terminie !

3. Mecz nieskończony (z powodu braku czasu) MUSI być dograny do niedzieli (2 tygodnie od planowanego terminu kolejki).

4. W wypadku odniesienia kontuzji nalezy to zgłosić rywalowi i Oganizatorowi. W takiej sytuacji zawodnik odnosi porażkę za 1 pkt bez gry. 

 * Mikolaj Gajewski zglosil gotowosc do grania od 1/6 2018 wraca po kontuzji.

Gospodarz: Bohuszewicz Chojnacki Drabikowski Gajewski Holz Janowski Lesikowski Pluta Przybylski Sobczak

Bohuszewicz

Jarek

X

27.5 (5)

 4/6,6/2,6/2

 

1/6,6/3,7/6

24.6 

 krecz G

 

6/0,6/4

29.7

 3/6,6/3,6/7

 

0/6,1/5kr B

9.9

           

 

13.5 (17)

 6/2,7/5

Chojnacki

Arek

 

6/4,2/6,2/6

X

24.6

 6/3,7/6

 

krecz G

29.7

 3/6,6/4,6/1

 

6/3,6/2

9.9

 6/7,7/5,6/3

 

13.5 (21)

 6/1,2/6,7/5

10.6 (20)

 6/4,7/5

Drabikowski

Maciej

10.6

 6/1,3/6,6/7

 

3/6,6/7

X

29.7

 krecz G

 

6/4,6/2

9.9

 6/3,6/1

 

13.5

 6/4,7/5

 

3/6,7/6,2/6

8.7

 6/7,7/6,6/4

Gajewski

Mikołaj

 

krecz G

8.7

 krecz G

 

krecz G

X

9.9

 krecz G

 

krecz G

13.5*

 krecz G

 

kreczG

10.6

 krecz G

19.8

 krecz G

Holz

Jarek

8.7

 0/6,4/6

 

6/3,4/6,1/6

19.8

 4/6,2/6

 krecz G X

13.5

 7/6,6/2

 

3/6,7/6,4/6

10.6

 7/5,6/2

 

2/6,6/4,2/6

23.9

 6/0,6/0 v/o

Janowski

Tomek

 

6/3,3/6,7/6

19.8 (21)

 3/6,2/6

 

3/6,1/6

23.9

 krecz G

 

6/7,2/6

X

10.6

 0/6,7/6,1/6

 

6/7,1/6

8.7

 1/6,1/6

 

6/0,6/0wo

Lesikowski

Janek

19.8 (8.9)

 6/0,5/1krB

 

7/6,5/7,3/6

23.9

 

 

krecz G

27.5(31)

 6/3,6/7,6/4

 

6/0,6/7,6/1

X

8.7

 6/3,7/6

 

6/7,1/6

 

6/4,6/3

Pluta

Marek

 

23.9

 

 

4/6,5/7

27.5

 krecz G

 

5/7,2/6

24.6

 7/6,6/1

 

3/6,6/7

X

19.8 (22)

 1/6,5/7

 

2/6,6/4,6/3

Przybylski

Marek

23.9

 

 

 1/6,6/2,5/7

27.5

 6/3,6/7,6/2

 

krecz G

24.6 (27)

 6/2,4/6,6/2

 

6/1,6/1

29.7

 7/6,6/1

 

6/1,7/5

X  6/0,6/0 v/o

Sobczak

Grzegorz

 

2/6,5/7

 

4/6,5/7

 

7/6,6/7,4/6

 

krecz G

 0/6,0/6 v/o

27.5

 0/6,0/6wo

24.6(28)

 4/6,3/6

29.7

 6/2,4/6,3/6

9.9

 0/6,0/6 v/o

X

Zawodnicy z miejsc 1 i 2 awansują do Superligi ,a z miejsc 3 i4 grają baraże o awans. Zawodnicy zmiejsc 9 i 10 spadają do nizszej ligi a z 7 i 8 grają baraże o utrzymanie.

 

Liga 2: 

 UWAGA :

1. Mecz MUSI być rozegrany bądź co namniej zorganizowany w Planowanym Terminie Meczu.

2. Nie ma możliwości aby mecz był rozegrany później niż 9 dni po planowanym terminie !

3. Mecz nieskończony (z powodu braku czasu) MUSI być dograny do niedzieli (2 tygodnie od planowanego terminu kolejki).

4. W wypadku odniesienia kontuzji nalezy to zgłosić rywalowi i Oganizatorowi. W takiej sytuacji zawodnik odnosi porażkę za 1 pkt bez gry.  

 

Gospodarz: Ceglarski Jakimiuk Jańczak Kukliński Majchrzak Molenda Pakulski Uławski Welenc Wesołowski

Ceglarski

Krzysiek

X

27.5 (1)

6/0,2/6,4/6

 

6/1,3/6,2/6

24.6

 3/6,2/6

 

4/6,1/6

29.7

 3/6,6/3,6/4

 

3/6,6/4,6/7

9.9

 6/2,6/4

 

13.5 (17)

 6/4,1/6,1/6

Jakimiuk

Maciej

 

0/6,6/2,6/4

X

24.6 (26)

 6/3,2/6,6/4

 

 4/6,5/7

29.7

 2/6,2/6

 

4/6,6/1,2/6

9.9

 3/6,4/6

 

13.5(17)

 6/4,7/6

10.6 (20)

 4/6,2/6

Jańczak

Piotr

10.6 (14)

 1/6,6/3,6/2

 

3/6,6/2,4/6

X

29.7

 6/2,4/6,6/3

 

6/7,6/0,6/2

9.9

 6/3,6/3

 

13.5

0/6,0/6 wo

 

5/7,3/6

8.7

 3/6,2/6

Kukliński

Roman

 

6/3,6/2

8.7

 6/4,7/5

 

2/6,6/4,3/6

X

9.9

 7/5,6/4

 

1/6,6/4,1/6

13.5(18)

 7/5,6/1

 

6/1,3/6,6/2

10.6(13)

 6/2,6/4

19.8

 6/0,6/3

Majchrzak

Marek

8.7 (20)

 6/4,6/1

 

6/2,6/2

19.8

 7/6,0/6,2/6

 5/7,4/6 X

13.5 (18)

 6/2,1/6,1/6

 

4/6,4/6

10.6 (19)

 4/6,6/7

 

3/6,4/6

23.9

 

Molenda

Adam

 

6/3,3/6,4/6

19.8 (22)

 6/4,1/6,6/2

 

 3/6,3/6

23.9

 6/1,4/6,6/1

 

2/6,6/1,6/1

X

10.6

 1/6,6/7

 

3/6,2/6

8.7

 6/3,6/1

 

2/6,6/4,6/3

Pakulski

Sławek

19.8(23)

 6/3,4/6,7/6

 

6/3,6/4

23.9

 

 

5/7,1/6

27.5 (6)

 6/4,6/4

 

6/1,7/6

X

8.7

 7/5,7/6

 

 7/6,6/2

 

6/3,6/1

Uławski

Rafał

 2/6,4/6

23.9

 

 

6/0,6/0wo

27.5

 1/6,6/3,2/6

 

6/4,7/6

24.6 (27)

 6/3,6/2

 

 5/7,6/7

X

19.8(22)

 2/6,5/7

 3/6,6/3,6/4

Welenc

Rafał

23.9

 

 

4/6,6/7

27.5 (31)

 7/5,6/3

 

2/6,4/6

24.6 (28)

 6/3,6/4

 

3/6,1/6

29.7

 6/7,2/6

 

 6/2,7/5

X

 

2/6,3/6

Wesołowski

Rysiek

 

4/6,6/1,6/1

 

6/4,6/2

 

6/3,6/2

 

0/6,3/6

 

27.5

 6/2,4/6,3/6

24.6

 3/6,1/6

29.7

 6/3,3/6,4/6

9.9

 6/2,6/3

X

 Zawodnicy z miejsc 1 i 2 awansują do 1ligi ,a z miejsc 3 i4 grają baraże o awans. Zawodnicy zmiejsc 9 i 10 spadają do nizszej ligi a z 7 i  8 grają baraże o utrzymanie.

 

 

Liga 3: 

  UWAGA :

1. Mecz MUSI być rozegrany bądź co namniej zorganizowany w Planowanym Terminie Meczu.

2. Nie ma możliwości aby mecz był rozegrany później niż 9 dni po planowanym terminie !

3. Mecz nieskończony (z powodu braku czasu) MUSI być dograny do niedzieli (2 tygodnie od planowanego terminu kolejki).

4. W wypadku odniesienia kontuzji nalezy to zgłosić rywalowi i Oganizatorowi. W takiej sytuacji zawodnik odnosi porażkę za 1 pkt bez gry. 

 Marcin Rybarczyk z powodu kontuzji zacznie grać od 1.06!

Gospodarz: Grobelski

Holz   

Mroziński Piecyk Rybarczyk Rzadkowalski Szoma Świętaszczyk Tepper Wisniewski

Grobelski

Artur

X

27.5

 kr Gro.

 

kr. Gro

24.6

 krecz G

 

kr G

29.7

 kr G

 

kr G

9.9

 kr G

 

kr G

13.5

 6/4,7/5

Holz

Marian

 

kr Gro.

X

24.6

 6/2,6/0

 

2/6,0/6

29.7

 4/6,6/4,6/3

 

6/2,3/6,7/5

9.9

 7/6,5/7,6/2

 

13.5

 6/4,6/2

10.6 (14)

 6/3,0/6,6/3

Mroziński

Marcin 

10.6

 kr Gro

 

2/6,0/6

X

29.7

 6/7,2/6

 

2/6,4/6

9.9

 5/7,0/6

 

13.5 (21)

 2/6,2/6

 

6/4,7/5

8.7

 6/4,6/1

Piecyk

Kamil 

 

krecz G

8.7

 6/2,6/0

 

7/6,6/2

X

9.9

 6/3,6/2

 

13.5 (18)

 3/6,6/3,7/5

 

1/6,3/6

10.6(18)

 6/4,6/3

19.8 (23)

 6/3,6/1

Rybarczyk

Marcin 

8.7

 kr G

 

6/4,4/6,3/6

19.8

 6/2,6/4

 

3/6,2/6

X

13.5* (10.6)

 4/6,1/6

 

 6/0,6/0wo

10.6

 2/6,0/6

 

6/4,7/5

23.9

 

Rzadkowalski

Jarek 

 

kr G

19.8

 2/6,6/3,5/7

 

7/5,6/0

23.9

 

 

6/4,6/1

X

10.6 (14)

 6/0,6/0wo

 

3/6,6/3,4/6

8.7

 6/1,6/3

 

6/2,5/7,5/7

Szoma 

Olek 

19.8

 kr G

 

6/7,7/5,2/6

23.9

 

 

6/3,3/6,5/7

27.5(17)

 0/6,0/6wo

 

0/6,0/6wo

X

8.7

 0/6,0/6wo

 

 4/6,6/2,3/6

 

0/6,0/6wo

Świętaszczyk

Krzysiek 

 

kr G

23.9

 

 

6/2,6/2

27.5 (4)

 6/1,6/3

 

6/2,6/0

24.6 (3.7)

 6/3,3/6,6/4

 

 6/0,6/0wo

X

19.8 (20)

 6/0,6/0

 

6/1,6/2

Tepper

Błażej 

23.9

 kr G

 

4/6,2/6

27.5 (5)

 4/6,5/7

 

4/6,3/6

24.6 (25)

 4/6,5/7

 

1/6,3/6

29.7

 6/4,2/6,6/3

 0/6,0/6 X  2/6,2/6

Wiśniewski

Artur 

 

4/6,5/7

 

3/6,6/0,3/6

 

4/6,1/6

 

3/6,1/6

 

27.5

 2/6,7/5,7/5

24.6 (29)

 6/0,6/0wo

29.7

 1/6,2/6

9.9

 6/2,6/2

X

 Zawodnicy z miejsc 1 i 2 awansują do 2 ligi ,a z miejsc 3 i4 grają baraże o awans. Zawodnicy zmiejsc 9 i 10 spadają do nizszej ligi a z 7 i  8 grają baraże o utrzymanie.