Rozgrywki singlowe MASTERS CUP (2018-09-21, 12:15:36)
Masters Cup Lato 2018 " Tabele końcowe i baraże
Baraże: (gospodarz na pierwszym miejscu). termin: do 15.10.2018
 
o Superligę: Mierzwicki - Bohuszewicz 3/6 7/6,4/6
                    Rajs - Lesikowski 4/6,6/7
 
o 1 ligę:        Pluta - Wesolowski 6/3,6/2
                    Janowski - Molenda 1/6,6/7
 
o 2 ligę:         Jańczak  - Holz M  3/6,6/4,6/2 
                     Ulawski    - Rzadkowalski 6/4,6/2
 
o 3 ligę:          Wisniewski - Gil 6/1,6/3
                      Tepper - Zajonz 2/6,5/7
 
o 4 ligę:         Ruczkowski - Borucki, krecz Ruczkowski
                      Bogusz -  Trela
 
o 5 lige :        Kędziora -
                      Kaczmarek -     

 

 

 

 SUPERLIGA:

L.p. Zawodnik Punkty Uwagi
1 Buzalski Tomek 18  
2 Chojnacki Piotr 16  
3 Sobolewski Bartek 15  
4  Chmielewski Marcin 15  
5  Reich Jacek 14  
6  Kamionka Tomek 14  
7 Mierzwicki Michal 12  baraz
8 Rajs Dawid 12  baraz
9 Drygalski Zenek 9  spadek do 1ligi
10 Bogusz Michał 1  spadek do 1 ligi

 

Baraż o utrzymanie: Mierzwicki Michał, Rajs Dawid

 

 I LIGA:

L.p. Zawodnik Punkty Uwagi
1  Chojnacki Arek 17  awans do superligi
2  Przybylski Marek 16  awans do superligi
3  Lesikowski Janek 16  przeg.z Przybylskim,baraz
4  Bohuszewicz Jarek 15  baraz
5  Drabikowski Maciej 14  
6  Holz Jarek 13  
7  Pluta Marek 13  przegral z Holzem,baraz 
8  Janowski Tomek 12   baraz
9  Gajewski Mikolaj 9  spadek do 2 ligi
10  Sobczak Grzesiu 7  spadek do 2 ligi

 

Baraż o awans: Lesikowski Janek, Bohuszewicz Jarek

Baraż o utrzymanie: Pluta Marek, janowski Tomek

 

 II LIGA:

L.p. Zawodnik Punkty Uwagi
1  Pakulski Sławek  17  awans
2  Kukliński Roman  16  awans
3  Molenda Adam  14  baraż o awans
4  Wesołowski Rysiek  13  2-1 ,wygr z Jakimiuk, bar o awans
5  Jakimiuk Maciej  13  2-1,
6  Welenc Rafał  13  1-2, wygr z Uławski
7  Uławski Rafał  13  1-2 baraz
8  Jańczak Piotr  12 wygr z Majchrzak baraz
9  Majchrzak Marek  12   spadek do 3 ligi
10  Ceglarski Krzysiek  11  spadek do 3 ligi

 

Baraż o awans: Molenda, Wesołowski

Baraż o utrzymanie:Uławski, Jańczak

 

 III LIGA:

L.p. Zawodnik Punkty Uwagi
1  Świętaszczyk Krzysiek  18  awans do 2 ligi
2  Piecyk Kamil  17  awans do 2 ligi
3  Holz Marian  16  baraz
4  Rzadkowalski Jarek   14  baraz
5  Rybarczyk Marcin  13  3/2 sety
6  Mrozinski Marcin  13  2/2 sety
7  Wisniewski Artur  13  2/3 sety baraz
8  Tepper Błażej   11   baraz
9  Grobelski Artur  10   spadek do 4 ligi
10  Szoma Olek   5   4 wo spadek do 4 ligi

 

Baraż o awans: Holz Marian, Rzadkowalski Jarek

Baraż o utrzymanie: Tepper Błażej

 

 IV LIGA:

L.p. Zawodnik Punkty Uwagi
1 Grodziski Rafał 18 awans do 3 ligi
2 Szajda Rafał 17 awans do 3 ligi
3 Zajonz Janusz 15  baraz
4 Gil Adam 15  baraz
5 Paczkowski Marcin   zamrożony
6 Wedzikowski Tadziu 14  
7 Ruczkowski Tomek 13 baraz
8 Bogusz Maciej  12  baraz 
9  Koscielak Julian 11  wygr z Kuklinskim ,spadek do 5 ligi
10  Kuklinski Tomek 11   przegr z Koscielakiem,spadek do 5 ligi

 

Baraż o awans: Zajonz Janusz, Gil Adam

Baraż o utrzymanie: Ruczkowski Tomek, Bogusz Maciej

 

 V LIGA:

L.p. Zawodnik Punkty Uwagi
1  Dobrzelecki Karol  16  wyg z Szatkowski, awans do 4 ligi
2  Szatkowski Piotr  16  przegr z Dobrzeleckim,awans do 4 ligi
3  Trela Jacek  15  wygral z Boruckim baraz
4  Borucki Marek  15  przgr z Trela baraz
5  Wesołek Rafał  14  
6  Michalska Kasia  13  wygr z Kędziorą
7  Kędziora Wojtek  13  baraz
8  Kaczmarek Maciej  12  baraz
9  Bohuszewicz Edyta  10  spadek do 6 ligi
10  Warakomska Ania   9  spadek do 6 ligi

 

Baraż o awans:  Trela Jacek, Borucki Marek

Baraż o utrzymanie: Kędziora Wojtek ,Kaczmarek Maciej 

 VI LIGA:

L.p. Zawodnik Punkty Uwagi
1      
2      
3      
4      
5      
6      
7      
8      
9      
10      

Awans do ligi w :

Baraż o awans:

Baraż o utrzymanie: