|
|
Rozgrywki singlowe MASTERS CUP (2019-04-19, 21:26:51) Liga Letnia 2019: ligi 5 i 6
UWAGA :
1. Mecz MUSI być rozegrany bądź co namniej zorganizowany w Planowanym Terminie Meczu.
2. Nie ma możliwości aby mecz był rozegrany później niż 9 dni po planowanym terminie !
3. Mecz nieskończony (z powodu braku czasu) MUSI być dograny do niedzieli (2 tygodnie od planowanego terminu kolejki).
4. W wypadku odniesienia kontuzji nalezy to zgłosić rywalowi i Oganizatorowi. W takiej sytuacji zawodnik odnosi porażkę za 1 pkt bez gry.
Liga 5:
Gospodarz: |
Bogusz |
Cichorz |
Gorzelańczyk |
Kaczmarek |
Kędziora |
Kopeć |
Matuszak |
Tepper |
Wesołek |
Wudniak |
Bogusz
Maciej
|
X |
26.5
26,26
|
------
|
23.6
36,06
|
46,16
|
28.7
57,36
|
64,76
|
---
|
67,64,36
|
12.5
36,57
|
Cichorz
Paweł
|
62,62
|
X |
-----
|
62,62
|
28.7
64,63
|
62,62
|
1.9
61,63
|
---
|
12.5
62,64
|
9.6
62,62
|
Gorzelańczyk
Andrzej
|
Z
|
A |
X |
M
|
R |
O
|
Ż |
O
|
N |
Y
|
Kaczmarek
Maciej
|
63,60
|
7.7
26,26
|
-----
|
X |
1.9
57,63,46
|
36,62krKa
|
12.5
63,63
|
---
|
9.6
67,61,62
|
18.8
64,57,67
|
Kędziora
Wojtek
|
7.7
64,61
|
46,36
|
-----
|
75,36,64
|
X |
12.5
75,62
|
26,46
|
---
|
26,76,64
|
15.9
67,36
|
Kopeć
Tomek
|
75,63
|
18.8
26,26
|
-----
|
15.9
63,26 krKa
|
57,26
|
X |
9.6
64,64
|
---
|
7.7
64,61
|
61,46,57
|
Matuszak
Zbyszek
|
18.8
46,67
|
16,36
|
-----
|
36,36
|
26.5
62,64
|
46,46
|
X |
---
|
61,76
|
67,64,36
|
Tepper
Błażej
|
Z |
A
|
M |
R
|
O |
Ż
|
O |
X |
N
|
Y |
Wesołek
Rafał
|
15.9
76,46,63
|
26,46
|
----
|
76,16,2/6
|
23.6
62,67,46
|
46,16
|
28.7
16,67
|
---
|
X |
36,26
|
Wudniak
Kuba
|
63,75
|
26,26
|
-----
|
46,75,76
|
76,63
|
26.5
16,64,75
|
23.6
76,46,63
|
---
|
1.9
63,62
|
X
|
Andrzej Gorzelańczyk i Błażej Tepper zamrozili udział w lidze z powodu kontuzji. Zajmują miejsca 5/6. Do ligi wrócą w sezonie zimowym.
Liga 6:
Zasady awansu są 4 fazowe: do Ligi 5 awansuje 2 najlepszych zawodników, a 3 i 4 zagrają w barażach.
I faza(FI); Z grup A,B i C awansują po 3 osoby.
II faza (FII) :Grupy : D (utw przez 1A,2B,3C), E(1B,2C,3A), F(1C,2A,3B).Awansują po 2 osoby.
III faza(FIII): pucharowa: jeden mecz: 1D-2E,1E-2F,1F-2D.
IV faza(FIV): Wygrani z FIII, grają miedzy sobą, po 2 mecze, o miejsca 1 i 2 - awans do L5, miejsce 3 do baraży o L5.
Przegrani FIII grają miedzy sobą po 2 mecze o miejsce 4 do baraży o L5.
UWAGA: Osoby, z FII , które nie awansują do 5 ligi utworzą ligę 6 w sezonie ZIMA 2020. Dodatkowo osoby miejsc 5tych- (gr. A,B,C) utw.gr G i zagrają każdy zkażdym o 1 miejsce w 6 lidze w sez0nie ZIMA 2020. Osoby z miejsc 6 i 7 oraz 2 przegrane z gr G będą grać w lidze 7 w seonie ZIMA 2020.
TABELE KOŃCOWE:
|
Gr A |
|
|
Gr.B |
|
|
Gr.C |
|
|
L.p |
Zawodnik |
Punkty |
Uwagi |
Zawodnik |
Punkty |
Uwagi |
Zawodnik |
Punkty |
Uwagi |
1 |
Muszalski |
11 |
gemy24-23 |
Różewicz |
9 |
gemy 19-14 |
Bohuszewicz |
10 |
|
2 |
Kurzawski |
11 |
gemy22-22 |
Malczyk |
9 |
gemy 20-19 |
Klos |
9 |
|
3 |
Czeladka |
11 |
gemy23-24 |
Warakomska |
9 |
gemy 14-20 |
Jasiukiewicz |
8 |
|
4 |
Michalska |
8 |
sety 3-2 |
Kaczmarek |
7 |
|
Dąbrowski |
6 |
|
5 |
Strzeboński |
8 |
sety 3-3 |
Lewandowski |
6 |
|
Kukliński |
5 |
|
6 |
Czerwiński |
8 |
sety 2-3 |
Zakrzewski |
5 |
|
Chojnacki |
2 |
|
7 |
Stanek |
0 |
|
|
|
|
|
|
|
Grupa A:
Gospodarz |
Muszalski |
Czerwiński |
Kurzawski |
Czeladka |
Stanek |
Michalska |
Strzeboński |
Muszalski
Damian
|
X |
26.5
62,26,62
|
76,63
|
23.6
57,67
|
60,60wo
|
28.7
36,64,61
|
61,67,64
|
Czerwiński
Dawid
|
26,62,26
|
X |
23.6
36,63,26
|
06,06
|
28.7
60,60wo
|
67,46
|
12.5
64,26,64
|
Kurzawski
Mariusz
|
9.6
67,36
|
63,36,62
|
X |
28.7
64,75
|
60,60wo
|
12.5
57,63,76
|
61,76
|
Czeladka
Piotr
|
75,76
|
7.7
60,60
|
46,57
|
X |
12.5
60,60 vo
|
67,63,61
|
9.6
63,62
|
Stanek
Mateusz
|
7.7
06,06wo
|
06,06wo
|
18.7
06,06wo
|
06,06 v/o
|
X |
9.6
06,06wo
|
06,06wo
|
Michalska
Kasia
|
63,46,16
|
18.7
76,64
|
75,36,67
|
26.5
76,36,16
|
60,60wo
|
X |
7.7
26,62,57
|
Strzeboński
Bartek
|
18.7
16,76,46
|
46,62,46
|
26.5
16,67
|
36,26
|
23.6
60,60 vo
|
62,26,75
|
X |
Grupa B:
Gospodarz: |
Kaczmarek |
Malczyk |
Lewandowski |
Różewicz |
Warakomska |
Zakrzewski |
Kaczmarek
Łukasz
|
X |
26.5
06,16
|
63,63
|
23.6
26,26
|
57,46
|
12.5
64,46,63
|
Malczyk
Karol
|
60,61
|
X |
23.6
60,60
|
64,63
|
12.5
46,46
|
9.6
61,60
|
Lewandowski
Bartek
|
9.6
36,36
|
06,06
|
X |
12.5
16,16
|
36,06
|
7.7
75,62
|
Różewicz
Krzysiek
|
62,62
|
7.7
46,36
|
61,61
|
X |
9.6
61,61
|
61,62
|
Warakomska
Ania
|
7.7
75,64
|
64,64
|
26.5
63,60
|
16,16
|
X |
60,63
|
Zakrzewski
Michał
|
46,64,36
|
16,06
|
57,26
|
26.5
16,26
|
23.6
0/6,3/6
|
X |
Grupa C:
Gospodarz: |
Bohuszewicz |
Chojnacki |
Dąbrowski |
Jasiukiewicz |
Kłos |
Kukliński |
Bohuszewicz
Edyta
|
X |
26.5
62,61
|
60,61
|
23.6
63,36,76
|
3/3 krecz K |
12.5
64,63
|
Chojnacki
Szymon
|
26,16
|
X |
23.6
vo Ch
|
vo Ch
|
12.5
06,16
|
9.6
vo Ch
|
Dąbrowski
Cezary
|
9.6
06,16
|
vo CH
|
X |
12.5
16,46
|
06,16
|
7.7
36,36
|
Jasiukiewicz
Janusz
|
36,63,67
|
7.7
vo Ch
|
61,64
|
X |
9.6
16,06
|
vo K
|
Kłos
Halina
|
7.7
3/3 krecz K
|
60,61
|
26.5
60,61
|
61,60
|
X |
vo K
|
Kukliński
Tomek
|
46,36
|
vo Ch
|
63,63
|
26.5
vo K
|
23.6
vo K
|
X |
|
|