Rozgrywki deblowe MASTERS CUP
2018-04-08, 12:56:31
Wiosenny mikst dla Kasi i Adama. Po wielkiej walce.
Kasia Michalska i Adam Kalinski w finale pokonali Lidkę Wędzikowską i Janka Lesikowskiego.

2018-03-25, 11:01:36
Grzegorz i Michał witają Wiosnę jako zwycięzcy
Grzegorz Sobczak i Michał Mierzwicki zwyciężyli w VI Deblowym Turnieju Wielkanocnym.

2018-01-11, 20:51:46
Adamowie triumfują w II Turnieju Deblowym "Wspieramy WOŚP" 2018
Zebraliśmy na Orkiestrę 1867 zł!!! W finale (w najlepszym meczu turnieju) Adam Kalinski i Adam Michalski pokonali zeszłorocznych zwycięzców Macieja Jakimiuka i Rafała Uławskiego 6/4,5/7,10/8

2018-01-08, 13:49:09
Zimą w mikście rządzą Ania i Tomek !
Para Ania Warakomska i Tomek Kopeć najlepsi w "zimowym mikście" W finale pokonali Małgosię Wojtaszek i Adama Gila.

2017-12-28, 13:24:45
Plan turniejów deblowych na rok 2018
W załączeniu plan turniejów deblowych oraz zasady.

2017-12-17, 11:13:04
Rafał Mańkowski Deblistą Pięciolecia !
Rafał nie tylko wygrał V Deblową Gwiazdkę, nie tylko został Deblistą Roku 2017. Został Deblistą Pięciolecia zdobywając na własność Puchar Przechodni.

2017-12-17, 10:37:51
V Gwiazdkowy Turniej Mistrzów.
Wszyscy walczyli. Wygrali najlepsi : Rafał Mańkowski i Jacek Reich. Rafał Mańkowski - Deblistą Roku 2017.

2017-11-30, 19:13:10
V Deblowa Gwiazdka zbliża się krok po kroczku...
Wielki Finał zamagań odbędzie się już 16 grudnia 2017

2017-11-29, 09:46:51
II Deblowy Turniej Tenisowy WSPIERAMY WOSP 2018
Sobota, 13 stycznia 2018 g.13 !

Zgłoszenia do czwartku 11 stycznia do godz.20!

2017-11-13, 13:47:00
Lob, lob, lob, smecz - recepta na zwycięstwo.
Lob i cierpliwość była najsilniejszą bronią Zwycięzców : Rafała Uławskiego i Rafała Welenca

2017-08-27, 11:08:28
Siła spokoju triumfuje
Marek Przybylski i Jacek Reich wygrywają V Deblowy Puchar Lata. Okazali się najlepsi spośród 12 par.

2017-08-07, 16:38:55
26.08 - Turniej Deblowy w starym terminie.
Uprzejmie informujemy , że ze względu na prośby wielu zawodników Turniej Deblowy odbędzie się w pierwotnie planowanym terminie: 26 sierpnia 2017 g.14!

2017-06-12, 09:26:35
Liga mikstowa

2017-06-09, 19:25:16
Maciejowa Sobota..
W sobotę 10 czerwca na naszych kortach odbyła się tradycyjna Deblowa Noc Czerwcowa. Juz Czwarta. Tym razem ze względu na mecz Polska - Rumunia było to raczej Czerwcowe Popołudnie w którym generalnie rządzili Tenisowi Macieje.....

2017-05-14, 11:52:20
Men in Black - zamiast duchów zwalczali rywali na korcie.
Jesli ubierasz się na czarno wygrywasz. Czarne stroje gwarantowały udział w finale turnieju. Niestety nie wszystkim!

2017-04-09, 18:45:59
Wiosenny Turniej Mikstowy : Edyta i Marek wygrywają
Były zacięte i emocjonujące mecze.

2017-03-26, 12:30:10
Jarek i Sławek - NAJLEPSI - od początku do końca.
Jarek Bohuszewicz i Sławek Dudziak zwyciężyli w V Deblowym Turnieju Wielkanocnym.

2017-01-16, 10:09:43
"Siwy" & "Jacky" - the stars were born !
Deblowy Turniej Zimowy "Wspieramy WOŚP 2017" przyniósł nie tylko 1825 zł dla Orkiestry ale także nowe Gwiazdy Inowrocławskiego Debla : Siwy & Jacky.

2017-01-15, 11:26:19
Plan turniejów deblowych na rok 2017!
Turnieje odbędą się : 25.03,13.05,17.06, 26.08, 11.11 i Turniej Gwiazd : 16.12. Szczegóły w załączeniu

2016-12-17, 13:06:51
Zimowy Turniej Deblowy : 15.01.2017
Zaczynamy o 13ej ! Dochód z Turnieju przeznaczony na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy 2017!

Drabinka turniejowa i plan gire w załączeniu.

2016-12-10, 21:30:38
Rafał Mańkowski i Jarek Kawałek jak feniks! Walczyli do końca.
W turnieju Mistrzów walczono o 2 trofea: która para wygra turniej i który z graczy zdobędzie Puchar Deblisty Roku 2016.

2016-11-18, 12:18:53
Deblowy Turniej Mistrzów - 10.XII.2016
Najlepszych 16 deblistów zapraszamy do udziału w Turnieju Finałowym.

2016-11-06, 11:11:08
Puchar IVej Deblowej Nocy Listopadowej dla Kornela!
W turnieju zwyciężyli Michał Mierzwicki i Marek Przybylski. Ale w turnieju najlepszy był KORNEL !

2016-10-18, 15:40:37
Zacięty turniej mikstowy
Edyta Cuber-Bohuszewicz i Rysiek Wesołowski - NAJLEPSI.

2016-09-11, 19:16:42
Faworyci (Dudziak/Uławski) zwyciężają.
Walka o Deblistę Roku rozstrzygnie się w ostatnich meczach.

2016-07-03, 11:42:36
Doświadczony Grzegorz / spektakularny Sławek wygrywają
Nie dla wszystkich ludzi na świecie przestrzelone karne w meczu Włochy-Niemcy były wydarzeniem dnia.

2016-05-16, 14:23:29
Głodne sukcesu wilki znów zaatakowały !
Młodzi, zdolni, "wygłodniali" sukcesu : Tomek Buzalski i Krzysiek Kapeliński wygrali Deblową Majówkę

2016-03-21, 17:42:57
IV Deblowy Turniej Wielkanocny za nami.
Artur Grobelski i Rafał Mańkowski najlepsi.

2016-02-10, 14:58:45
Plan turniejów deblowych na rok 2016.
W załączeniu plan i reguły dotyczące turniejów deblowych na rok 2016

2015-12-16, 15:54:10
Deblowa Gwiazdka - Sławek Dudziak i Maciej Jakimiuk biją przeciwników!
W sobotę 19.12.2015 odbył się finałowy turniej tegorocznego cyklu deblowego.

2015-12-08, 08:47:31
Deblowy Masters Cup Finały
19.12.2015 o godz.15 odbędzie się turniej finałowy Deblowego Masters Cup.

2015-11-08, 11:12:09
Rutyna i młodosć zwyciężają w IV Deblowej Nocy Listopadowej
Olek Szoma i Sławek Dudziak najlepsi. W finale pokonali Jarka Kopcia i Rafała Uławskiego.

2015-10-11, 13:11:25
Jesienny Debel dla FAWORYTÓW
Niełatwo być faworytem ale nasi faworyci dali radę.
Piotr Chojnacki i Jacek Reich byli faworytami. Wyniki turnieju potwierdziły ich tenisową jakość.

2015-09-06, 13:52:43
Niepokonani, niezwyciężeni - NAJLEPSI !
Michał Mierzwicki i Rafał Mikołajewski - jedyna niepokonana para w turnieju wygrywa Puchar Lata

2015-08-02, 10:25:41
Noc spełnionych marzeń
1.08.2015 na naszych kortach odbył się trzeci w tym roku turniej deblowy zaliczany do serii Masters Cup 2015

2015-05-31, 11:39:36
Kinga i Zbyszek - ONI wiedzą kiedy wygrywać!
Kinga Marciniak i Zbyszek Szymański zwyciężyli w III Majowym Turnieju Mikstowym.

2015-05-25, 19:15:35
W V Deblowej Majówce zwyciężąją Marek Olszanowski i Rafał Uławski
Trudno wygrać z dwoma ruchomymi ścianami.

2015-03-29, 11:03:37
Para Dudziak-Mierzwicki to Wielkanocni Dominatorzy
28 marca na naszych kortach rozegrano kolejny, już trzeci deblowy turniej wielkanocny. Skład par był losowany.

2014-12-21, 08:46:23
II Deblowa Gwiazdka: Okrucieństwo dwóch Mikołajów: Jacka i Michała
To nieprawda, że wszystkie Mikołaje czynią tylko dobro. Niektóre są bardziej bezwględne i NIE LUBIĄ rozdawać prezentów!

2014-12-07, 16:10:27
A którzy Mikołajowie będą najlepsi w 2014?
20 grudnia 2014 od godz. 16 odbędzie się II Deblowa Gwiazdka - Turniej Deblowych Mistrzów.

W załączeniu podział par i plan gier.

2014-11-13, 08:24:18
W listopadzie w deblu rządzi KRUSZWICA.
III Deblową Noc Listopadową wygrała para z Kruszwicy : Piotr Chojnacki i Jacek Reich pokonując w finale Jana Lesikowskiego i Rafała Mańkowskiego (Janikowo) 7/5,6/4.

2014-10-19, 10:57:15
Najlepsza para : Małgosia i Waldek
W III Turnieju mikstowym zwyciężyli Małgosia Wojtaszek i Waldek Pelowski. Drugie miejsce dla Agnieszki Owedyk i Tadka Wędzikowskiego a trzecie dla Kingi Marciniak i Marka Lewandowskiego.

2014-07-29, 19:06:10
Deblowy Puchar Lata - triumf rutyny i zimnej krwi
Para Rafał Mańkowski/Marek Żychski po ciekawym meczu pokonała Marcina i Mikołaja Kopciów 2/6,6/4,7/1 krecz. 3 miejsce dla pary Marcin Chmielewski/Jarosław Prill.

2014-06-15, 10:32:37
Nocą czerwcową atakują "młode wilki"
I Deblowa Noc Czerwcowa zakończyła się zwycięstwem pary Tomek Buzalski i Michał Gawlak, która w finale pokonała parę Maciej Bogusz , Rafał Mańkowski 4/6,6/3,10/5.