Rozgrywki deblowe MASTERS CUP (2018-08-14, 11:38:40)
Liga Deblowa 2018/19 - Plan rozgrywek
Plan gier i Regulamin poniżej. Grupy i kolejność w Planie gier losował Rafał Mikołajewski.

Ogłaszamy start kolejnej (trzeciej) już Ligi Deblowej.

REGULAMIN:

1.Liga jest podzielona na 2 fazy : eliminacyjną i finałową.

2. W fazie eliminacyjnej gramy w 2 grupach: A (9 par) i B (9 par).

3. Mecze rozgrywamy w terminie wskazanym w poniższym planie (+2 tygodnie). 

4. Mecze rozgrywane są obiektach KCT MASTERS Inowrocław.

5. Mecze są rozgrywane do 2 wygranych setów. Przy 6-6 tie break. Bez przewag.

6. Za wygrany mecz - para dostaje 2 pkt, a za porażkę - 1pkt, za walkower - 0 pkt.

7. Po zakończeniu fazy elimiacyjnej po 6 najlepszych drużyn awansuje do fazy finałowej.

8. Do fazy finałowej para "zabiera" punkty i sety z fazy grupowej (5 meczów) tylko z drużynami które awansowały.

    W fazie finałowej każda para rozgrywa 6 meczów z parami z drugiej grupy.

9. Pary z miejsc 7-9 fazy eliminacyjnej rozgrywają analogicznie po 3 mecze z parami grupy drugiej.

10.O kolejności par w tabeli decyduje w kolejności: ilość punktów, różnica setów, stosunek setów, wzajemny mecz.

11. Wpisowe wynosi 50 zł od osoby.

 

Grupa A:

Gospodarz:

Buzalski

Mikołajewski

Lewandowski

Trela

Welenc

Wesołowski

Grodziski

Piecyk

Drabikowski

Janowski

Jakimiuk

Uławski

Przybylski

Świetaszczyk

Kopeć

Olszanowski

Malczyk

Muszalski

Buzalski

Mikołajewski

X

30.9

6/2,6/1

 

6/3,6/0 

28.10

 

 

 

9.12

 

 

 

13.1

 

 

 

Lewandowski

Trela

 

2/6,1/6 

X

28.10

 

 

 

9.12

 

 

 

13.1

 

 

 

16.9

6/1,3/6,4/6 

Welenc

Wesołowski

14.10

3/6,0/6 

 

 

X

9.12

 

 

 

13.1

 

 

 

16.9

4/6,2/6 

 

 

Grodziski

Piecyk

 

 

18.11

 

 

 

X

13.1

 

 

 

16.9

2/6,6/4,6/7 

 

 3/6,0/6

14.10

 

Drabikowski

Janowski

18.11


 

 

30.12

 

 

 

X

16.9

 6/4,6/4

 

6/4,4/6,4/6 

14.10

 

 

 

Jakimiuk

Uławski

 

 

30.12

 

 

 

3.2

 

 

4/6,4/6 

X

14.10


 

 

18.11

 

Przybylski

Świętaszczyk

30.12


 

 

3.2

 

 

6/2,4/6,7/6 

30.9

4/6,6/4,6/4 

 

 

X

18.11

 

 

 

Kopeć

Olszanowski

 

 

3.2

 

 

 6/4,6/2

30.9

 6/3,6/0

 

 

28.10

 

 

 

X

30.12

 

Malczyk

Muszalski

3.2

 

 

1/6,6/3,6/4 

30.9

 

 

 

28.10

 

 

 

9.12

 

 

 

X

 

 

Grupa B:

Gospodarz:

Kąkolewski

Pluta

Gawlak

Mierzwicki

Halak

Kukliński

Chojnacki

Reich

Lesikowski

Mańkowski

Kawałek

Szajda

Bogusz

Dudziak

Bohuszewicz

Pyrzyński

Kaczalski

Kalinski

Kąkolewski

Pluta

X

30.9


 

 

28.10

 

 

 

9.12

 

 

 

13.1

 

 

 

Gawlak

Mierzwicki

 

 

X

28.10

 

 

 

9.12

4/6,4/6 

 

 

13.1

 

 

 

16.9

2/6,2/6 

Halak

Kukliński

14.10

 

 

 

X

9.12

 

 

 

13.1

 

 

 

16.9

 

 

 5/7,6/2cd

Chojnacki

Reich

 

 

18.11

 

 

 

X

13.1

 

 

 

16.9

 

 

6/2,6/2  

14.10

 

Lesikowski

Mańkowski

18.11


 

 6/4,6/4

30.12

 

 

 

X

16.9

 1/6,6/2,6/3

 

 

14.10

 

 

 

Kawałek

Szajda

 

 

30.12

 

 

 

3.2

 

 

6/1,2/6,3/6 

X

14.10

4/6,7/5,4/6

 

 

18.11

 

Bogusz

Dudziak

30.12


 

 

3.2

 

 

 

30.9

 

 

6/4,5/7 ,6/4

X

18.11

 

 

 

Bohuszewicz

Pyrzyński

 

 

3.2

 

 

 

30.9

2/6,2/6 

 

 

28.10

 

 

 

X

30.12

 

Kaczalski

Kalinski

3.2

 

 

6/2,6/2 

30.9

 7/5,2/6cd

 

 

28.10

 

 

 

9.12

 

 

 

X

 

Zdjęcia do artykułu