Ogłaszamy start II Ligi Mikstowej.
REGULAMIN:
1.Liga jest podzielona na 2 fazy : eliminacyjną i finałową.
2. W fazie eliminacyjnej gramy w 2 grupach: A i B (po 7 par).
3. Mecze rozgrywamy w terminie wskazanym w poniższym planie (+2 tygodnie).
4. Mecze rozgrywane są obiektach KCT MASTERS Inowrocław.
5. Mecze są rozgrywane do 2 wygranych setów. Przy 6-6 tie break. Bez przewag.
6. Za wygrany mecz - para dostaje 2 pkt, a za porażkę - 1pkt, za walkower - 0 pkt.
7. Po zakończeniu fazy elimiacyjnej po 5 najlepszych drużyn awansuje do fazy finałowej.
8. Do fazy finałowej para "zabiera" punkty i sety z fazy grupowej (4 mecze) tylko z drużynami które awansowały.
W fazie finałowej każda para rozgrywa 5 meczów z parami z drugiej grupy.
9. Pary z miejsc 6-7 fazy eliminacyjnej rozgrywają analogicznie po 2 mecze z parami grupy drugiej.
10.O kolejności par w tabeli decyduje w kolejności: ilość punktów, różnica setów, stosunek setów, wzajemny mecz.
11. Wpisowe wynosi 50 zł od osoby.
FAZA FINAŁOWA:
14.04:
Armknecht - Lesikowska/Wesołowski 6/3,6/2
Bohuszewicz/Jakimiuk - Tschurl/Bohuszewicz
Wędzikowscy - Owedykowie 6/2,6/2
Grodziscy - Wojtaszek 0/6,0/6 kr
Warakomska/Lewandowski - Michalska/Kalinski 2/6,7/5,4/6
28.04:
Lesikowska/Wesołowski - Warakomska/Lewandowski 7/6,6/3
Michalska/Kalinski - Grodziscy 6/0,6/0 kr
Owedykowie - Bohuszewicz/Jakimiuk 2/6,1/6
Tschurl/Bohuszewicz - Armknecht 1/6,2/6
Wojtaszkowie - Wędzikowscy 6/2,6/2
12.05
Bohuszewicz/Jakimiuk - Wojtaszkowie 6/2,7/5
Wędzikowscy - Michalska/Kalinski
Grodziscy - Lesikowska/Wesołowski 0/6,0/6 kr
Armknecht - Owedykowie 6/1,6/2
Warakomska/Lewandowski - Tschurl/Bohuszewicz
26.05
Lesikowska/Wesołowski - Wędzikowscy 5/7,6/3,6/4
Owedykowie - Warakomska/Lewandowski
Michalska/Kalinski - Bohuszewicz/Jakimiuk 6/3,6/1
Wojtaszkowie - Armknecht 5/7,2/6
Tschurl/Bohuszewicz - Grodziski 6/0,6/0 kr
9.06:
Armknecht - Michalska/Kalinski 6/0,6/3
Bohuszewicz/Jakimiuk - Lesikowska/Wesołowski
Wędzikowscy - Tschurl/Bohuszewicz 6/2,2/6,7/6
Warakomska/Lewandowski - Wojtaszkowie 5/7,1/6
Grodziscy - Owedykowie 0/6,0/6 kr
L.p. |
Para |
Mecze |
Punkty |
Uwagi |
|
Armknecht |
10 |
20 |
|
|
Michalska/Kalinski |
9 |
17 |
|
|
Wojtaszkowie |
10 |
17 |
|
|
Bohuszewicz/Jakimiuk |
8 |
14 |
|
|
Wędzikowscy |
9 |
14 |
|
|
Owedykowie |
9 |
12 |
|
|
Tschurl/Bohuszewicz |
7 |
9 |
|
|
Warakomska/Lewandowski |
7 |
7 |
|
|
Lesikowska/Wesołowski |
9 |
12 |
|
|
Grodziscy |
10 |
12 |
krecze w fazie finałowej |
Grupa A:
Gospodarz: |
Bohuszewicz Jakimiuk |
Wedzikowscy |
Armknecht |
Warakomska Lewandowski |
Burzynska Lesikowski |
Grodziscy |
Bohuszewicz Edyta
Jakimiuk Maciek
|
X |
21.10
6/0,6/2
|
4/6,3/6
|
18.11
6/1,6/2
|
6/1,4/6,6/3
|
16.12
kr G
|
Wędzikowscy
Lidka Tadek
|
0/6,2/6
|
X |
18.11
4/6,0/6
|
7/5,2/6,10/7 |
16.12
6/1,7/5
|
kr G
|
Armknecht
Iwona Andrzej
|
4.11
6/4,6/3
|
6/4,6/0
|
X |
16.12
6/1,6/1
|
6/1,6/1 |
7.10
6/3,6/2
|
Warakomska Ania
Lewandowski Marek
|
1/6,2/6 |
2.12
5/7,6/2,7/10
|
1/6,1/6 |
X |
7.10
6/2,6/4
|
4/6,2/6 |
Burzynska Ania
Lesikowski Janek
|
2.12
1/6,6/4,3/6
|
1/6,5/7 |
13.1
1/6,1/6
|
2/6,4/6 |
X |
4.11
3/6,3/6
|
Grodziscy
Ada i Rafał
|
kr G
|
13.1
kr G
|
3/6,2/6 |
21.10
6/4,6/2
|
6/3,6/3 |
X |
L.p. |
Para |
Ilość meczy |
Punkty |
Uwagi |
1 |
Armknecht Iwona/Andrzej |
5 |
10 |
|
2 |
Bohuszewicz/Jakimiuk |
5 |
9 |
|
3 |
Wedzikowscy Lidka/Tadziu |
5 |
8 |
|
4 |
Grodziscy Ada/Rafal |
5 |
7 |
|
5 |
Warakomska/Lewandowski |
5 |
6 |
|
6 |
Burzynska/Lesikowski |
5 |
5 |
|
Państwo Młodzikowscy zrezygnowali z gry.
Grupa B:
Gospodarz:
|
Wojtaszek
|
Lesikowska Wesolowski
|
Michalska K/,Kalinski A
|
Owedykowie
|
Tschurl Bohuszewicz
|
Kopciowie
|
Tyszkiewicz Koscielak
|
Wojtaszek
Małgosia Leszek
|
X |
21.10
6/1,4/6,7/5
|
7/5,1/6,0/6 |
18.11
6/2,4/6,6/2
|
6/7,6/3,6/4
|
16.12
v/o
|
6/0,6/0
|
Lesikowska Dorota
Wesolowski Rysiek
|
1/6,6/4,5/7 |
X |
18.11
5/7,1/6
|
7/6,5/7,kr LW
|
16.12
3/6,4/6
|
v/o |
7.10:
6/3,4/6,6/2
|
Michalska Kasia
Kalinski Adam
|
4.11
5/7,6/1,6/0
|
7/5,6/1
|
X |
16.12
7/5,6/1
|
6/2,6/7,6/4
|
7.10
v/o
|
6/0,6/2
|
Owedykowie
Aga , Marcin
|
2/6,6/4,2/6
|
2.12
6/7,7/5, kr LW
|
5/7,1/6
|
X |
7.10
7/6,3/6,7/6
|
v/o |
4.11
6/3,6/4
|
Tschurl Magda
Bohuszewicz Jarek
|
2.12
6/7,6/3,4/6
|
6/3,6/4 |
13.1
2/6,7/6,4/6
|
6/7,6/3,6/7 |
X |
4.11
v/o
|
6/3,6/2 |
Kopciowie
Asia,Tomek
|
v/o |
13.1
v/o
|
v/o |
21.10
v/o
|
v/o |
X |
2.12
v/o
|
Tyszkiewicz Małgosia
Koscielak Julek
|
13.1
0/6,0/6
|
4/6,6/4,2/6 |
21.10
0/6,2/6
|
3/6,4/6
|
18.11
3/6,2/6
|
v/o |
X |
L.p. |
Para |
Ilość meczy |
Punkty |
Uwagi |
1 |
Kasia Michalska Adam Kalinski |
6 |
12 |
|
2 |
Wojtaszkowie Malgosia/Leszek |
6 |
11 |
|
3 |
Owedyk Agnieszka/Marcin |
6 |
8 |
|
4 |
Tschurl Magda Bohuszewicz Jarek |
6 |
9 |
|
5 |
Lesikowska Dorota Wesolowski Rysiu |
6 |
8 |
|
6 |
Tyszkiewicz Malgosia Koscielak Julian |
6 |
7 |
|
7 |
Asia i Tomek Kopeć |
0 |
0 |
|