Rozgrywki deblowe MASTERS CUP (2018-08-20, 15:29:04)
Liga Mikstowa 2018/19 - plan gier

 Ogłaszamy start II Ligi Mikstowej.

REGULAMIN:

1.Liga jest podzielona na 2 fazy : eliminacyjną i finałową.

2. W fazie eliminacyjnej gramy w 2 grupach: A  i B (po 7 par).

3. Mecze rozgrywamy w terminie wskazanym w poniższym planie (+2 tygodnie). 

4. Mecze rozgrywane są obiektach KCT MASTERS Inowrocław.

5. Mecze są rozgrywane do 2 wygranych setów. Przy 6-6 tie break. Bez przewag.

6. Za wygrany mecz - para dostaje 2 pkt, a za porażkę - 1pkt, za walkower - 0 pkt.

7. Po zakończeniu fazy elimiacyjnej po 5 najlepszych drużyn awansuje do fazy finałowej.

8. Do fazy finałowej para "zabiera" punkty i sety z fazy grupowej (4 mecze) tylko z drużynami które awansowały.

    W fazie finałowej każda para rozgrywa 5 meczów z parami z drugiej grupy.

9. Pary z miejsc 6-7 fazy eliminacyjnej rozgrywają analogicznie po 2 mecze z parami grupy drugiej.

10.O kolejności par w tabeli decyduje w kolejności: ilość punktów, różnica setów, stosunek setów, wzajemny mecz.

11. Wpisowe wynosi 50 zł od osoby.

 FAZA FINAŁOWA:

14.04:

Armknecht - Lesikowska/Wesołowski 6/3,6/2

Bohuszewicz/Jakimiuk - Tschurl/Bohuszewicz

Wędzikowscy - Owedykowie 6/2,6/2

Grodziscy - Wojtaszek  0/6,0/6 kr 

Warakomska/Lewandowski - Michalska/Kalinski 2/6,7/5,4/6

28.04:

Lesikowska/Wesołowski - Warakomska/Lewandowski 7/6,6/3

Michalska/Kalinski - Grodziscy  6/0,6/0 kr

Owedykowie - Bohuszewicz/Jakimiuk 2/6,1/6

Tschurl/Bohuszewicz - Armknecht 1/6,2/6

Wojtaszkowie - Wędzikowscy 6/2,6/2

12.05

Bohuszewicz/Jakimiuk - Wojtaszkowie 6/2,7/5

Wędzikowscy - Michalska/Kalinski

Grodziscy - Lesikowska/Wesołowski 0/6,0/6 kr

Armknecht - Owedykowie 6/1,6/2

Warakomska/Lewandowski - Tschurl/Bohuszewicz

26.05

Lesikowska/Wesołowski - Wędzikowscy 5/7,6/3,6/4

Owedykowie - Warakomska/Lewandowski

Michalska/Kalinski - Bohuszewicz/Jakimiuk 6/3,6/1

Wojtaszkowie - Armknecht 5/7,2/6

Tschurl/Bohuszewicz - Grodziski 6/0,6/0 kr

9.06:

Armknecht - Michalska/Kalinski 6/0,6/3

Bohuszewicz/Jakimiuk - Lesikowska/Wesołowski

Wędzikowscy - Tschurl/Bohuszewicz

Warakomska/Lewandowski - Wojtaszkowie 5/7,1/6

Grodziscy - Owedykowie 0/6,0/6 kr

L.p. Para Mecze Punkty Uwagi
  Armknecht 10 20  
  Michalska/Kalinski 9 17  
  Wojtaszkowie 10 17  
  Bohuszewicz/Jakimiuk 8 14  
  Wędzikowscy 8 12  
  Owedykowie 9 12  
  Tschurl/Bohuszewicz 6 8  
  Warakomska/Lewandowski 7 7  
  Lesikowska/Wesołowski 9 12  
  Grodziscy 10 12 krecze w fazie finałowej

 

 

 

Grupa A:

Gospodarz: Bohuszewicz Jakimiuk  Wedzikowscy   Armknecht  Warakomska Lewandowski  Burzynska Lesikowski  Grodziscy 

Bohuszewicz Edyta

Jakimiuk Maciek

X

21.10

 6/0,6/2

 

4/6,3/6

18.11

 6/1,6/2

 

6/1,4/6,6/3

16.12

 kr G

Wędzikowscy

Lidka  Tadek

 

0/6,2/6

X

18.11

 4/6,0/6

 7/5,2/6,10/7

16.12

 6/1,7/5

 

kr G

Armknecht

Iwona Andrzej

4.11

 6/4,6/3

 

6/4,6/0

X

16.12

 6/1,6/1

 6/1,6/1

7.10

 6/3,6/2

Warakomska Ania

Lewandowski Marek

 1/6,2/6

2.12

 5/7,6/2,7/10

 1/6,1/6 X

7.10

 6/2,6/4

 4/6,2/6

Burzynska Ania

Lesikowski Janek

2.12

 1/6,6/4,3/6

 1/6,5/7

13.1

 1/6,1/6

 2/6,4/6 X

4.11

 3/6,3/6

Grodziscy

Ada i Rafał

 

kr G

13.1

 kr G

 3/6,2/6

21.10

 6/4,6/2

 6/3,6/3 X

 

L.p. Para Ilość meczy Punkty Uwagi
1  Armknecht Iwona/Andrzej  5 10  
2  Bohuszewicz/Jakimiuk  5  9  
3  Wedzikowscy Lidka/Tadziu  5  8  
4  Grodziscy Ada/Rafal  5  7  
5  Warakomska/Lewandowski  5  6  
6  Burzynska/Lesikowski  5  5  

 

 Państwo Młodzikowscy zrezygnowali z gry.

Grupa B:

Gospodarz: 

  Wojtaszek 

Lesikowska Wesolowski 

Michalska K/,Kalinski A

 Owedykowie 

Tschurl Bohuszewicz 

 Kopciowie 

 Tyszkiewicz Koscielak 

Wojtaszek

Małgosia Leszek

X

21.10

 6/1,4/6,7/5

 7/5,1/6,0/6

18.11

 6/2,4/6,6/2

 

6/7,6/3,6/4

16.12

 v/o

 

6/0,6/0

Lesikowska Dorota

Wesolowski Rysiek

 1/6,6/4,5/7 X

18.11

 5/7,1/6

 

 7/6,5/7,kr LW

16.12

 3/6,4/6

 v/o

7.10:

 6/3,4/6,6/2

Michalska Kasia

Kalinski Adam

4.11

 5/7,6/1,6/0

 

7/5,6/1

X

16.12

 7/5,6/1

 

6/2,6/7,6/4

7.10

 v/o

 

6/0,6/2

Owedykowie

Aga , Marcin

 

 2/6,6/4,2/6

2.12

 6/7,7/5, kr LW

 

5/7,1/6

X

7.10

 7/6,3/6,7/6

 v/o

4.11

 6/3,6/4

Tschurl Magda

Bohuszewicz Jarek

2.12

 6/7,6/3,4/6

 6/3,6/4

13.1

 2/6,7/6,4/6

 6/7,6/3,6/7 X

4.11

 v/o

 6/3,6/2

Kopciowie

Asia,Tomek

 v/o

13.1

 v/o

 v/o

21.10

 v/o

 v/o X

2.12

 v/o

Tyszkiewicz  Małgosia

Koscielak Julek

13.1

 0/6,0/6

 4/6,6/4,2/6

21.10

 0/6,2/6

 

3/6,4/6

18.11

 3/6,2/6

 v/o X

 

L.p. Para Ilość meczy Punkty Uwagi
1 Kasia Michalska Adam Kalinski  6  12  
2  Wojtaszkowie Malgosia/Leszek  6  11  
3  Owedyk Agnieszka/Marcin  6  8  
4  Tschurl Magda Bohuszewicz Jarek  6  9  
5  Lesikowska Dorota Wesolowski Rysiu  6  8  
6  Tyszkiewicz Malgosia Koscielak Julian  6  7  
7 Asia i Tomek Kopeć  0  0