Piotr Chojnacki i Jacek Reich bez porażki zakończyli rozgrywki Ligi Deblowej. Gratulacje dla Zwycięzców.
Drugie miejsce zajęła para Maciej Bogusz i Sławek Dudziak. Trzecie : Janek Lesikowski i Rafał Mańkowski.
TABELA KOŃCOWA:
L.p |
Para |
Mecze |
Punkty |
Sety |
Uwagi |
1 |
Chojnacki/Reich |
11 |
22 |
22-2 |
|
2 |
Bogusz/Dudziak |
11 |
20 |
19-9 |
|
3 |
Lesikowski/Mańkowski |
11 |
19 |
19-8 |
|
4 |
Kopeć/Olszanowski |
11 |
18 |
16-10 |
|
5 |
Buzalski/Mikołajewski |
11 |
18 |
16-12 |
|
6 |
Jakimiuk/Uławski |
11 |
17 |
12-13 |
|
7 |
Drabikowski/Janowski |
11 |
16 |
14-13 |
|
8 |
Przybylski/Świętaszczyk |
11 |
16 |
11-13 |
|
9 |
Kawałek/Szajda |
11 |
14 |
11-15 |
|
10 |
Welenc/Wesołowski |
11 |
11 |
8-18 |
|
11 |
Halak/Kukliński |
11 |
11 |
5-18 |
1 wo |
12 |
Kąkolewski/Pluta |
11 |
7 |
3-18 |
4 wo |
TERMINY: (Organizator na 1 miejscu):
I kolejka : 10.03:
Kopeć/Olszanowski - Kąkolewski/Pluta 6/4,6/1
Jakimiuk/Uławski - Halak/Kukliński 6/3,6/0
Buzalski/Mikołajewski - Kawałek/Szajda 6/3,6/2
Przybylski/Swiętaszczyk - Bogusz/Dudziak 6/3,4/6,3/6
Drabikowski/Janowski - Lesikowski/Mańkowski 6/7,3/6
Welenc/Wesołowski - Chojnacki/Reich 0/6,0/6 v/o
II kolejka - 24.03:
Chojnacki/Reich - Drabikowski/Janowski 6/7,6/2,6/1
Lesikowski/Mańkowski - Przybylski/Świętaszczyk 6/1,6/0
Bogusz/Dudziak - Welenc/Wesołowski 6/4,0/6,6/3
Kawałek/Szajda - Jakimiuk/Uławski 1/6,6/4,2/6
Halak/Kukliński - Kopeć/Olszanowski 2/6,0/6
Kąkolewski/Pluta - Buzalski/Mikołajewski 3/6,1/6
III kolejka - 7.04:
Kopeć/Olszanowski - Kawałek/Szajda 6/3,3/6,6/2
Jakimiuk/Uławski - Bogusz/Dudziak 4/6,3/6
Buzalski/Mikolajewski - Lesikowski/Mańkowski 2/6,7/6,7/6
Przybylski/Świętaszczyk - Chojnacki/Reich wo
Drabikowski/Janowski - Kąkolewski/Pluta wo
Welenc/Wesołowski - Halak/Kukliński wo
IV kolejka - 21.04:
Chojnacki/Reich - Buzalski/Mikołajewski 6/2,6/3
Lesikowski/Mańkowski - Welenc/Wesołowski 6/0,7/5
Bogusz/Dudziak - Kopeć/Olszanowski 6/4,6/4
Kawałek/Szajda - Drabikowski/Janowski 6/7,6/2,3/6
Halak/Kukliński - Przybylski/Świętaszczyk 3/6,0/6
Kąkolewski/Pluta - Jakimiuk/Uławski wo
V kolejka - 12.05:
Kopeć/Olszanowski - Lesikowski/Mańkowski 7/5,5/7,0/6
Jakimiuk/Uławski - Chojnacki/Reich 4/6,6/7
Buzalski/Mikołajewski - Halak/Kuliński 6/3,4/6,6/3
Przybylski/Świętaszczyk - Kąkolewski/Pluta wo
Drabikowski/Janowski - Bogusz/Dudziak 3/6,4/6
Welenc/Wesołowski - Kawałek/Szajda 6/3,2/6,1/6
VI kolejka - 1.06 (sobota) (mecze po południu na 3 kortach)
Kąkolewski/Pluta - Welenc/Wesołowski wo
Halak/Kukliński - Drabikowski/Janowski wo
Kawałek/Szajda - Przybylski/Świętaszczyk 1/6,5/7
Bogusz/Dudziak - Buzalski/Mikołajewski 7/6,7/6
Lesikowski/Mankowski - Jakimiuk/Uławski 6/4,7/5
Chojnacki/Reich - Kopeć/Olszanowski 6/3,6/4